motoger

Termostat Tata Xenon

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Termostat Tata Xenon
Termostat Tata Xenon

Sprzedawcy części do Tata Xenon:

auto szrot samochodowy
moto2.pl
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
gielda czesci
auto części gliwice
auto szrot
części używane opel
giełda części
części moto2
auto części warszawa
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
moto2
giełda części samochodowych
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części śląsk
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie

Cena Termostat Tata Xenon Cena

Tanie części do Tata Xenon na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Termostat. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Układ chłodzenia. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-15 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-09 - numer oferty 31303831. Część używana Termostat do Tata Xenon jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Termostat Tata Xenon 2.3 2006 hatchback. Tanio Termostat Tata Xenon 2.3 2006 hatchback. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2000. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to hatchback i jest to pojazd marki Tata. Ten model Xenon wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, 464, xenon 2.2 dicor, xenon 2.2 dicor, xenon 2.2 dicor, xenon 2.2 dicor, 2;2 xenon, pickup, pickup, pickup, 2.2 DICOR 140KM DOUBLE CAB DLE 4X4.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym termostat . Więc mogłem samemu naprawić swoje Tata Xenon. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Tata Xenon. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Tata Xenon to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Tata Xenon bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Tata Xenon. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam termostat do Xenon. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Byłem w szoku że znalazłem u nich termostat. Poszukałem termostat na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wszędzie szukałem termostat i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Tata Xenon. No to pięknie, wspaniałe, szukamy termostat. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Tata Xenon. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  termostat w Tata Xenon. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę termostat do Tata Xenon. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio termostat. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele termostat. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Tata Xenon na części.  


KONTAKT

tanio Termostat Tata Xenon

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Termostat Tata Xenon
Copyright © 2025. MOTOGER.pl